Adventní kalendář

Adventní kalendář ZUŠ Habartov – 1. den naleznete na tomto odkazu: https://www.youtube.com/…W_s

Další dny Adventního kalendáře ZUŠ Habartov 2021 budete moci otevřít zde: https://www.youtube.com/…-GA

Vážení a milí rodiče,
vzhledem k epidemiologické situaci budeme řešit vystoupení Vašich dětí na Vánočních koncertech takto:
Adventní kalendář ZUŠ – stejně jako v loňském roce natočíme videa žáků (po souhlasu zákonných zástupců)  a budeme je vkládat postupně na náš youtube (ZUŠ Habartov) – den po dni – jako okénka kalendáře. Budete se tak moci potěšit výkony žáků ZUŠ každý den od 1. do 24. prosince.
7.12. 2021 – Malý Vánoční koncert – proběhne v sále ZUŠ, pokusíme se ho natočit vlastními silami na kameru, při čemž se bude jednat o formu účasti učitel a žák. Koncert natočíme a bude Vám zprostředkován pomocí youtube či webových stránek školy ze záznamu. Samozřejmě budeme i v rámci natáčení dodržovat opatření proti COVID-19.
16. 12. 2021 – Velký Vánoční koncert (zřejmě posuneme na dřívější dobu – asi od 16:00) – proběhne v MKS Habartov – aby si zatancovali i tanečníci, vystoupili žáci LDO či čtyřkombinace – opět nebudou zváni rodiče. Tytéž důvody co výše. Tedy pouze žáci a učitelé se účastní. Koncert Vám opět bude k dispozici ze záznamu.
Při změně pokynů MŠMT budeme upravovat dle možností – například žáci přijdou postupně apod. Bude záležet na epidemiologické situaci.
Další informace Vám budou sdělovány dle změn nařízení vlády.
Děkuji za spolupráci!
Při jakýchkoli nesrovnalostech nás kontaktujte.
S pozdravem
Mgr. Anna Novotná – ředitelka školy